Firma prowadzi działalność gospodarczą od 9.03.2019 roku.

Gwarantujemy oryginalność oferowanych przedmiotów oraz ich zgodność z opisem. 

Możliwość zakupu mają użytkownicy, którzy założyli konto oraz osoby niezarejestrowane. Posiadanie konta ułatwia dokonanie kolejnych zakupów w przyszłości, przeglądanie historii zamówień, oraz umożliwia otrzymywanie informacji o zmianach i nowościach. Przesłane przez Państwa dane kontaktowe przechowywane są zgodnie z prawem polskim i regulacjami Unii Europejskiej (RODO) oraz udostępniane są wyłącznie przewoźnikowi w celu realizacji zamówień.

Sklep prowadzony jest w trzech wersjach językowych: po polsku, angielsku i niemiecku oraz realizuje zamówienia o charakterze międzynarodowym.

Klienci z Polski dokonują zapłaty w PLN, osoby z zagranicy – w EUR, za pośrednictwem systemu PayPal bądź zwykłem przelewem.

Ostateczna kwota obejmuje sumę cen za zakupione przedmioty oraz koszty wybranej formy wysyłki. Koszt przesyłki jest zależny od ilości oraz wymiarów zakupionych przedmiotów. Zakupy wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Na wpłatę za zamówienie czekamy 5 dni. W wypadku braku wpłaty oraz braku kontaktu ze strony kupującego, zamówienie zostaje anulowane, a przedmioty są wystawiane ponownie na sprzedaż.

Produkty oferowane na stronie sklepu mają charakter wyłącznie kolekcjonerski i w żadnym wypadku nie służą propagowaniu jakiejkolwiek ideologii totalitarnej.